DRUKARNIA Wydruk
40-750 Katowice
ul. Warsztatowa 8 b
tel./fax +48 32 206 62 56
tel./fax +48 32 352 44 40 do 42
info@drukarniawydruk.pl
nasz profil na facebook
nasz profil na yoytube
nasz profil na google+

Menu działu

Firma z jakością

Z radością i dumą informuję, że katowicka Izba Rzemieślnicza uhonorowała DRUKARNIĘ WYDRUK statuetką symbolizującą najwyższą jakość.

Wyróżnienia i nagrody
Szybki kontakt

Wydruk

Jesteś na: Strona główna / Wydruk

Dlaczego nasza drukarnia jest tak wyjątkowa?

Drukarnia Wydruk J. i B. Baran Sp.j. istnieje na rynku poligraficznym od roku 1991. Od tego czasu wiele się zmieniło w branży drukarskiej. Pojawiły się nowe technologie i maszyny drukarskie. Musieliśmy poprzez stałe zwiększanie kompetencji i szkolenia pracowników nadążyć za tymi zmianami. Jedna rzecz pozostała niezmienna. Od początku swojej działalności jesteśmy zorientowani na współpracę z Klientem i jego satysfakcję z naszych usług.

Podstawowym celem naszej DRUKARNI jest wysoka jakość i skuteczność świadczonych usług w zakresie druku offsetowego spełniającego oczekiwania naszych Klientów i gwarantującego im pełne zadowolenie. Zostaliśmy nagrodzeni tytułem "FIRMA Z JAKOŚCIĄ" przyznanym przez katowicką Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w uznaniu za:

  • profesjonalizm obsługi klienta,
  • terminowość wykonania zlecenia,
  • elastyczność cenową,
  • służenie radą w kwestiach przygotowania materiałów do druku.

Realizację przyjętej Polityki Jakości zapewnia zaangażowanie całej załogi w jej urzeczywistnianie. W procesie technologicznym druku wykorzystujemy materiały najwyższej jakości renomowanych zachodnich firm. Umożliwia nam to przestrzeganie rygorystycznych norm dotyczących ochrony środowiska naturalnego.

Drukarnia Wydruk oferuje swoim Klientom pełny ciąg technologiczny nadzorowany przez najwyższej klasy specjalistów. By dowiedzieć się więcej na temat naszych możliwości i poznać zasadę działania zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a przede wszystkim galeriami referencyjnymi. One powiedzą najwięcej na temat naszych możliwości.

Zapraszamy do współpracy. Przekonajcie się Państwo o naszej niezawodności i solidności.

drukujDrukuj
Redagował: Drukarnia Wydruk 2012-09-27 10:03
na górę strony wstecz
Strony internetowe: IntraCOM.pl