DRUKARNIA Wydruk
40-750 Katowice
ul. Warsztatowa 8 b
tel./fax +48 32 206 62 56
tel./fax +48 32 352 44 40 do 42
info@drukarniawydruk.pl
nasz profil na facebook
nasz profil na yoytube
nasz profil na google+

Menu działu

Firma z jakością

Z radością i dumą informuję, że katowicka Izba Rzemieślnicza uhonorowała DRUKARNIĘ WYDRUK statuetką symbolizującą najwyższą jakość.

Wyróżnienia i nagrody
Szybki kontakt

Jakość

Druk jest naszą pasją!

Już ponad 20 lat pracujemy na uznanie naszych Klientów. Ich stale powiększająca się liczba jest najlepszym wskaźnikiem jakości naszych wydruków. Każde nowe zlecenie jest dla nas powodem do dumy. Cieszy nas zaufanie Klientów i dobra opinia jaką cieszymy się na rynku. Tym bardziej z dumą przedstawiamy informację o przyznaniu naszej drukarni tytułu "FIRMA Z JAKOŚCIĄ".

Z radością i dumą informuję, że Katowicka Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości uhonorowała DRUKARNIĘ Wydruk Janusz i Barbara Baran sp. j statuetką symbolizującą najwyższą jakość.

Dla DRUKARNI Wydruk przyznanie tytułu FIRMA Z JAKOŚCIĄ jest oznaką uznania za: profesjonalizm obsługi klienta, terminowość wykonania zlecenia, elastyczność cenową, służenie radą w kwestiach przygotowania materiałów do druku.

Gratulacje kieruję do właścicieli DRUKARNI Wydruk Janusza i Barbary Baran za odpowiednie i zdrowe podejście w prowadzeniu firmy.

Słowa podziękowania należą się także załodze, za zaangażowanie się w realizację przyjętej Polityki Jakości.

Mam świadomość, że nie byłoby tej nagrody bez owocnej współpracy z naszymi Klientami. Dla obecnych Klientów jak też tych którzy w przyszłości zdecydują się drukować w naszej drukarni, to prestiżowe wyróżnienie jest gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług poligraficznych.

Ta nagroda należy się w dużej części także Im.

Życząc Państwu wzrostu zamówień zachęcam do współpracy.

Andrzej Rębisz

Kierownik Drukarni

Gwarancja Drukarni Wydruk

Chcemy by jakość naszego druku oczarowała również Państwa, dlatego też pracujemy w zgodzie ze wszystkimi standardami druku, a nasze odbitki kontrolujemy densytometrycznie.

Zdarza się jednak, że monitory, na których widzicie własne prace są różnie skalibrowane i ten sam kolor na różnych monitorach może wyglądać zupełnie inaczej. Każdy profesjonalista wie jak uniknąć takiego zdarzenia, a mniej doświadczonym użytkownikom pomagają nasi Technicy. Dokładamy wszelkich starań by Państwa prace były wydrukowane jak najlepiej. Zapraszamy do działu PORADNIK, gdzie znajdują się informacje na temat warunków realizacji, przygotowania materiałów do druku, współpracy oraz najczęściej popełnianych błędów.

W razie gdyby jednak zdarzył się jakiś błąd lub defekt w pracy przez nas wykonanej wystarczy, że złożycie reklamację. Państwa zlecenie wydrukujemy z tego samego pliku bez dodatkowych kosztów. Warunkiem realizacji gwarancji jest zwrot całego błędnego nakładu. Nasza gwarancja nie obejmuje błędów wprowadzonych do pracy.

drukujDrukuj
Redagował: IntraCOM Katowice 2012-02-28 13:36
na górę strony wstecz
Strony internetowe: IntraCOM.pl