DRUKARNIA Wydruk
40-750 Katowice
ul. Warsztatowa 8 b
tel./fax +48 32 206 62 56
tel./fax +48 32 352 44 40 do 42
info@drukarniawydruk.pl
nasz profil na facebook
nasz profil na yoytube
nasz profil na google+

Menu działu

Firma z jakością

Z radością i dumą informuję, że katowicka Izba Rzemieślnicza uhonorowała DRUKARNIĘ WYDRUK statuetką symbolizującą najwyższą jakość.

Wyróżnienia i nagrody
Szybki kontakt

Studio DTP

Studio DTP

Bardzo ważny dział, do którego zadań należy naświetlanie i wywołanie płyt drukowych z otrzymanych plików.

Od 2005 roku posiadamy nowoczesne studio prepress. Posiadamy nowoczesną naświetlarkę CtP (Computer-To-Plate) Screen PlateRate 4100 oraz wywoływarke Mizar TH85 oraz nowoczesne komputery i oprogramowanie, które stale aktualizujemy.

Dzięki temu jesteśmy niezależni oraz możemy świadczyć kompleksowe usługi od projektu do druku. Urządzenia te gwarantują idealne odwzorowanie punktów rastrowych na płycie drukowej. Posiadamy również urządzenie do wykonywania proofów cyfrowych Epson Stylus Pro 4900.

DTP pierwotnie oznaczał ogół czynności związanych z przygotowaniem na komputerze materiałów do druku.  W tym znaczeniu termin ten dotyczy nie tylko fazy tworzenia projektu, czyli tworzenia w programach komputerowych obrazu (oraz kształtu) stron przeznaczonych do publikacji, ale także zarządzania pracą grupową, a nawet odnosi się do komputerowego sterowania urządzeniami wykorzystywanymi w tym procesie, a więc np. naświetlarkami czy maszynami drukarskimi.

drukujDrukuj
Redagował: Drukarnia Wydruk 2012-07-04 11:52
na górę strony wstecz
Strony internetowe: IntraCOM.pl